theme wordpress

درباره ما

اسرار پشت پرده کتاب های موفق

منصور سجاد

منصور سجاد مدیر انتشارات کلید آموزش و برگزار کننده دوره‌ی خلق کتاب موفق است و بیست سال تجربه فعالیت انتشاراتی وتجربیات نگارش ، چاپ و فروش بیش از پنج میلیون جلدکتاب را در دوره ی “خلق کتاب موفق”  به اشتراک می گذارد.

سجاد تاکنون 17 دوره خلق کتاب موفق را برگزار نموده است و اسرار پشت پرده کتاب های موفق را با شرکت کنندگان در میان گذاشته است.

تعدادی از کتاب های شرکت کنندگان دوره خلق کتاب موفق هم اکنون چاپ شده است، که می توانید بخشی از آن ها را در صفحه نظر شرکت کنندگان ببینید.

کتاب های منتشر شده توسط انتشارات کلید آموزش خصوصا مجموعه کتاب های کلید ، با استقبال  فراوان روبرو شد و پربازدیدترین غرفه های نمایشگاه کتاب ، غرفه این انتشارات بوده است.

به گفته اطرافیان تخصص او در یاد دادن آسان کارهای سخت است. سجاد مدت ها ،با کتابهای کلید به صورت آسان و کاربردی تخصص های کامپیوتری را آموزش داده است و هم اکنون در این سایت نوشتن و چاپ کتاب را آسان آموزش می دهد.

همه نویسندگان کتابهای کلید ،اولین تجربه نگارش کتاب خود را با این مجموعه داشتند اما امروزه کتاب های آنها با تیراژ های بالا منتشر می‌شود.

کلاس های آنلاین

دوره های حضوری

درباره یک ناشر

یک ناشر برگزار کننده دوره های “خلق کتاب موفق” است. 

برای کسب اطلاع درباره خلق کتاب موفق روی عبارت خلق کتاب موفقکلیک کنید. 

یک ناشر در وب سایت، تلگرام و اینستاگرام به صورت پیوسته مطالب آموزشی رایگان درباره نویسندگی، چاپ ونشرکتاب و بازاریابی کتاب منتشر می کند.

برای استفاده از این مطلب می توانید به بخش آموزش های رایگان در سایت،  به کانال تلگرام ما با کلیک روی عبارت کانال تلگرام یک ناشر و یا به اینستاگرام با کلیک روی عبارت اینستاگرام یک ناشر  بپیوندید.

کتاب‌هایی که"منصور سجاد" نویسنده، مترجم و یا گردآورنده آن هاست

کتاب صدا در کامپیوتر نویسنده: منصور سجاد